Szkło dekoracyjne
Przykładowe zastosowanie dekoracyjnego szkła

Piętnastolecie istnienia naszej firmy było doskonałą okazja do wprowadzenia nowej usługi, która zmienia dotychczasowe postrzeganie szkła. Jest to oczywiście szkło dekoracyjne, drukowane. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a ta jak wiadomo jest nieograniczona.

Najwyższej jakości farby UV i lakiery których używamy do produkcji szkła drukowanego dają wyrób wysokiej jakości. Zastosowanie szkła drukowanego jako elementów mebli, szaf, drzwi przesuwnych, pokrycia ścian, wystroju wnętrz mieszkalnych, jak i restauracji, biur, czy sklepów spotkało się z ogromnym zainteresowaniem odbiorców. Nowoczesne szkło z barwnymi nadrukami nadaje wnętrzom fantastyczne barwy, czyniąc je jeszcze bardziej indywidualnymi niż
dotychczas.

Realizujemy najbardziej nowatorskie projekty. W swojej ofercie posiadamy katalog zdjęć oraz projektów graficznych możliwych do wykorzystania przy szkle drukowanym. Nasi graficy oraz wspóppracujący fotograf zapewniają realizację najbardziej nietypowych i wymagających projektów graficznych czy też zdjęć.

Zobacz, jak wygląda realizacja zamówienia szkła dekoracyjnego z nadrukiem - przydatne informacje!

Do klejenia polecamy tylko klej firmy Wurth #A0890 100 1 - czytaj więcej na ten temat.

Tutaj dowiesz się, jak przygotować projekt do wydruku.

Elglas - Szkło dekoracyjne